Вітаємо Вас на сайті відділу освіти Деражнянської РДА


Наша адреса

Хмельницька область,
м. Деражня,
вул. Миру, 39


тел. тел. (03856) 2-13-45
E-mail: deragna@ukr.net
Гаряча лінія (03856) 2-13-45


Меню сайту

Шкільні сайти

Структура відділу освіти

     

Завдання, обов’язки та повноваження відділу освіти Деражнянської РДА


Відділ освіти створює умови для реалізації гарантованого Конституцією права громадян на отримання повної загальної середньої освіти.

Відділ освіти Деражнянської РДА:

- Визначає потребу у навчальних закладах та подає пропозиції щодо удосконалення їх мережі відповідно до соціально-економічних і культурно-освітніх потреб району.

- Видає у межах своєї компетенції накази, організовує та контролює їх виконання, готує проекти рішень про закріплення за навчальними закладами територій обов’язкового обслуговування дітей шкільного віку та ведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку, контролює виконання вимог щодо навчання всіх дітей шкільного віку в загальноосвітніх навчальних закладах.

- Вносить пропозиції щодо обсягів бюджетного фінансування навчальних закладів, які перебувають у комунальній власності, аналізує їх використання.

- Проводить атестацію навчальних закладів району (не рідше ніж 1 раз на 10 років) щодо реалізації освітньої діяльності та відповідності освітніх послуг державним стандартам освіти.

- Подає в установленому порядку статистичну звітність про стан та розвиток освіти в районі, організовує з цією метою збирання та опрацювання інформації і формування банку даних.

- Інформує населення про стан та перспективи розвитку освіти в районі.

- Проводить заходи, спрямовані на зміцнення матеріальної бази навчальних закладів.

- Організовує навально-методичне і кадрове забезпечення навчальних закладів, підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

- Бере участь у розробленні та реалізації варіативної складової змісту загальної середньої освіти.

- Забезпечує соціальний захист, охорону життя, здоров’я та захист прав всіх учасників навчально-виховного процесу у навчальних закладах.

-Здійснює контроль за дотриманням законодавства з питань освіти, державного стандарту загальної середньої освіти навчальними закладами на території району.Відділ освіти Деражнянської РДА має право:

1. Залучати до розроблення районної програми розвитку освіти та розгляду питань, що належать до компетенції відділу, педагогічних, науково-педагогічних працівників громадськість.

2. Брати участь у створенні і ліквідації навчальних закладів та установ освіти всіх форм власності.

3. Вносити органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування пропозиції щодо фінансування навчальних закладів та установ освіти, брати участь у формування бюджету освітньої галузі району.

4. Укладати у встановленому порядку угоди про співробітництво, налагоджувати прямі зв’язки з навчальними закладами, науковими установами інших держав міжнародними організаціями,фондами, тощо.Для слабозорих

ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ РОЗМІРУ
ТЕКСТУ НАТИСНІТЬ ОДНОЧАСНО КНОПКИ
"CTRL" ТА "+"
НА КЛАВІАТУРІ

Календар

ПнВтСрЧтПтСбВс

Погода


Корисні посилання 
Copyright Відділ освіти Деражнянської РДА ©